Is it possible to be this impressed by a snack? Definitely is if a TV show had these delicious chewies.
Made mostly of peanuts & honey, it's all amazing. A must try.
One package costs almost $15 per bag, which only includes 29 pieces---can't even make it 30 lol. Guess their machines calibrated by weight.... read more